Završetak nastave u ljetnom semestru u ak. god. 2023./24.

Poštovane studentice i studenti,

1. 6. 2024. završila je nastava  u ljetnom semestru na predmetu Tjelesna i zdravstvena kultura  (TZK2 i TZK4).  Sustav za bodovanje nastave bit će zaključan tijekom ljetnog ispitnog roka i neće više bilježiti vaše aktivnosti.

Za vrijeme ljetnog ispitnog roka NEMA NADOKNADA nastave.

VAŽNO!!

1. U ISVU sustavu trenutno je svim studentima/ica Predmet TZK u statusu obavljen/položen.
  2. Status Predmeta će se do kraja lipnja regulirati u ISVU sustavu  svima onima koji su uredno izvršili svoju nastavnu obavezu  i skupili 10 bodova do kraja nastave.
  1. Oni studenti/ice koji uopće nisu pristupili izvršavanju svoje nastavne obveze i imaju 0 bodova i oni studenti koji nisu skupili dovoljan broj bodova trebat će ponovno upisati komponentu TZK2 i TZK4 u ljetnom semestru sljedeće ak. god. 2024./25.

Samostalna katedra za kineziologiju