Poziv za sudjelovanje na Sveučilišnom natjecanju iz atletike i plivanja

Pozivamo sve, koji imaju potrebna znanja u navedenim sportovima, da se odazovu i sudjeluju  na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba.

Prijave se vrše na službeni mail Katedre: tzk@m.ffzg.hr u kojem je nužno navesti:

1. ime i prezime te broj svog mobitela
  2. sport u kojem bi se natjecali/obavezno navesti i disciplinu-e

Za sudjelovanje na natjecanju potrebno je izraditi  i svoj osobni profil na linku:

Svim obveznicima nastave TZK sudjelovanje na natjecanju vrednovat će se s 4 boda.

Rok prijave za natjecanja je do 5. 5. 2024. kako bi se ekipe službeno mogle prijaviti na vrijeme.

Natjecateljske discipline po sportovima:

–  atletika:  trčanje:100m, 400m, 800/1500m, štafeta 4x100m; skok u dalj; skok u vis

– plivanje: 50m slobodno, 50m prsno, 50m leđno, 50m delfin, 4x50m slobodno, 4x50m mješovito

Termini natjecanja po sportovima:

• Atletika – 9. svibnja 2024. – Atletski stadion Mladost;
  • Plivanje – 15. svibnja 2024. – bazen Utrine

Veselimo se vašem što većem odazivu!

Samostalna katedra za kineziologiju i Sportska udruga Filozofskog fakulteta ( SUFF )