POČETAK NASTAVE U LJETNOM SEMESTRU AKAD.GOD. 2022. / 23.

Drage studentice i dragi studenti,

nastava iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura (TZK) u ljetnom semestru akad. god. 2022./2023. započinje 27. 2. 2023. OBAVEZNOM elektronskom prijavom na odabranu kineziološku aktivnost (KA).

Praktični dio nastave počinje u ponedjeljak 6. 3. 2023.

Kineziološke aktivnosti birate s obzirom na raspored svog studijskog programa, interesa te svojih zdravstvenih mogućnosti.  Na prvi nastavni termin prijavljene kineziološke aktivnosti potrebno je doći sa sportskom opremom prema rasporedu i mjestu održavanja. Odabranu aktivnost pohađate cijeli semestar jednom tjedno prema satnici kineziološke aktivnosti za koju ste se prijavili. Sve nastavne grupe na kineziološkim aktivnostima  su brojčano limitirane te naknadni upisi van kvota neće biti mogući. Boduje se isključivo upisana kineziološka aktivnost.

Raspored sati nastave u ljetnom semestru možete pogledati OVDJE

Dobro pročitajte Upute za predmet TZK.

Molimo sve student/ice da pažljivo i redovito prate obavijesti Samostalne katedre za kineziologiju.