ZAVRŠETAK NASTAVE U ZIMSKOM SEMESTRU AKAD. GOD. 2022./23.

Poštovane studentice i studenti,

obavještavamo vas da je završila nastava u zimskom semestru.

Sustav za bodovanje (QR aplikacija) nastave bit će zaključan tijekom zimskog ispitnog roka i neće više bilježiti vaše aktivnosti.

Za vrijeme zimskog ispitnog roka NEMA NADOKNADA nastave.

VAŽNO!!!

Do kraja tjedna će se u ISVU sustav  regulirati status Predmeta TZK1 i TZK3 svima onima koji su uredno izvršili svoju nastavnu obavezu  i skupili 10 bodova do 29.siječnja 2023.

Svi oni koji nisu u ovom semestru skupili dovoljan broj bodova trebati će ponovno upisati Predmet  TZK1  TZK 3 u zimskom semestru sljedeće akad. god. 2023./24.

Napominjemo da u ljetnom  semestru akad. god. 2022./23. NEMA prijenosa bodova iz prethodnog semestra!!!!!

Konzultacije će se tijekom zimskog ispitnog roka odvijati uživo prema rasporedu svakog nastavnika uz prethodnu najavu putem e-maila.