ZAVRŠETAK NASTAVE U LJETNOM SEMESTRU AKAD. GOD. 2022/23.

Poštovane studentice i studenti,

podsjećamo vas da je u petak, 9. lipnja 2023., zadnji dan nastave u ljetnom semestru na predmetu Tjelesna i zdravstvena kultura: TZK2 i TZK4.  Sustav za bodovanje bit će zaključan tijekom ljetnog ispitnog roka te više neće  bilježiti vaše aktivnosti.

Za vrijeme ljetnog ispitnog roka NEMA NADOKNADA nastave.

VAŽNO !

1. Status Predmeta TZK 2 i TZK4 će se AUTOMATSKI regulirati u ISVU sustavu  svima onima koji su uredno izvršili svoju nastavnu obavezu  i skupili 10 bodova do 9. lipnja 2023.
  2. Oni studenti/ice koji uopće nisu pristupili izvršavanju svoje nastavne obveze, kao i oni koji tijekom semestra nisu skupili 10 bodova, trebat će ponovno upisati komponentu TZK2 i TZK4 u ljetnom semestru sljedeće akad. god. 2023./24.
  3. NEMA prijenosa bodova iz prethodnog semestra.
  4. U ISVU sustavu Predmet TZK možete upisati maksimalno 2 puta. Napominjemo kako trećeg upisa predmeta NEMA.
  5. Konzultacije će se održavati putem e-maila ili prema dogovoru putem ZOOM aplikacije. Postoji mogućnost održavanja konzultacija uživo, ali o tome ćete biti pravovremeno obaviješteni putem naših info kanala. Upite slati isključivo nositelju kineziološke aktivnosti koju ste pohađali u ljetnom semestru.

Samostalna katedra za kineziologiju