VAŽNA OBAVIJEST- NADOKNADA NASTAVE

Sukladno” Akcijskom planu za provedbu programa mjera edukacije u borbi protiv nasilja u športu na športskim natjecanjima i izvan njih” pozivamo vas da bodrite i podržite ekipe Filozofskog fakulteta na Prvenstvu Sveučilišta u Zagrebu te promovirate kulturno navijačko ponašanje. Dolazak na utakmicu vrednovati će se sa 2 boda te ujedno služi kao NADOKNADA nastave za propuštene/neodržane satove nastave. Odnosi se na sve kineziološke aktivnosti programa nastave TZK. Skeniranje vašeg QR koda vršiti će se prije same utakmice i po završetku. Da biste ostvarili bodove, potrebna su oba skena. U jednom semestru moguće je ovim putem realizirati bodove ISKLJUČIVO JEDANPUT. Ostali skenovi neće rezultirati bodovima.
Raspored utakmica:
Subota,7.12.u 13,00 sati košarka Ž, FFZG:MEF
u sportskoj dvorani Ekonomskog fakulteta, Trg J.F.Kennedyja 6 (ulaz s bočne, sjeverne strane Fakulteta)

Nedjelja, 8.12. u 17,30 sati košarka M, FFZG:FOI

Za sve student/ice koji nisu u mogućnosti prisustvovati ovaj vikend, najavljujemo da će se organizirati zajedničko bodrenje ekipa FF ponovno u siječnju 2020.
Nadoknadu nastave moguće je realizirati i na samoj nastavi, ali isključivo u dogovoru s predmetnom nastavnicom