POČETAK NASTAVE ZA PREDMET TZK2 I TZK4 U LJETNOM SEMESTRU AKAD. GODINE 2023./2024.

Drage studentice i studenti,
nastava iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura (TZK2 i TZK4) u ljetnom semestru akad. god. 2023./2024. započinje OBAVEZNOM elektronskom prijavom na odabranu kineziološku aktivnost (KA). Prijava se vrši putem linka : https://upisi.kineziologija.ffzg.unizg.hr
od ponedjeljka, 26. 2. 2024. u 18:00 sati i traje do petka, 1. 3. 2024. u 18:00 sati.
Praktični dio nastave počinje u ponedjeljak 4. 3. 2024.
U ljetnom semestru akad. god. 2023./24. nastava će se i dalje odvijati uživo na dostupnim vanjskim lokacijama, odabirom neke od ponuđenih kinezioloških aktivnosti iz fakultativno interesnog programa uz novčanu participaciju te na daljinu isključivo upotrebom QR Student aplikacije. Sve aktivnosti i detaljne obavijesti možete pogledati na rasporedu sati.
Odabranu aktivnost pohađate jednom tjedno tijekom cijelog semestra, prema satnici za koju ste se prijavili. Sve kineziološke aktivnosti imaju limitiranu kvotu upisa.Vjerujemo da ćete se na vrijeme prijaviti i odabrati aktivnost prema svom interesu i rasporedu studijskog programa.
Dobro pročitajte Upute za predmet TZK.