HITNA OBAVIJEST POZIV za natjecanje u SKIJANJU

U organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza održat će se Državno prvenstvo u skijanju  na Platku u terminu od od 1.2. do 2.2.2024. Disciplina koje se skija je VELESLALOM.

Planirani polazak je 1. 2. 2024. u jutarnjim satima, a povratak 2. 2. 2024. u večernjim satima.

Troškovi puta (organizirani prijevoz autobusom), smještaj, prehrana i ski pass su osigurani dok skijašku opremu osiguravaju sami studenti.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane studente/ice da nam se HITNO jave danas do kraja dana  na službeni mail Samostalne katedre za kineziologiju kako bismo uredno izvršili prijavu.

U mailu obavezno navesti: kontakt broj, kontakt mail, rezultate ostvarene na skijanju u disciplini veleslalom i ukoliko imate FIS ski profil.

Naknadne prijave neće biti moguće.

Samostalna katedra za kineziologiju