POZIV ZA SUDJELOVANJE U ISTRAŽIVANJU ZA PISANJE ZAVRŠNOG RADA

Poštovane studentice i studenti,
molimo Vas za sudjelovanje u istraživanju u sklopu pisanja Završnog rada dviju studentica psihologije Sveučilišta u Zadru na TEMU ISKUSTVA OBITELJSKIH I DRUŠTVENIH ODNOSA TE AKADEMSKOG ŽIVOTA BRAĆE I SESTARA OSOBA S POREMEĆAJEM IZ AUTISTIČNOG SPEKTRA. Istraživanje se provodi u obliku intervjua u prisutnosti samo dvije studentice psihologije u
trajanju od oko 45 minuta do sat vremena.
Istraživanju mogu pristupiti SUDIONICI OD 18 DO 30 GODINA KOJI IMAJU BRATA ILI SESTRU S POREMEĆAJEM IZ AUTISTIČNOG SPEKTRA.
SUDJELOVANJE u istraživanju je DOBROVOLJNO i podaci će se analizirati u sklopu tematske analize, čime će IDENTITET SUDIONIKA OSTATI ANONIMAN. Svi podaci dobiveni tijekom intervjua bit će korišteni samo u istraživačke svrhe navedene u sklopu teme.
Ovim istraživanjem nam je prvenstveno namjera steći dublji uvid u funkcioniranje osoba koje imaju brata ili sestru s poremećajem iz autističnog spektra te se nadamo da ćemo na ovaj način pridonijeti podizanju društvene svijesti za ovu tematiku.
Molimo sve zainteresirane da se prijave putem obrasca na sljedećoj