Završetak nastave u ljetnom semestru akad.god.2021./2022.

Poštovane studentice i studenti,

podsjećamo vas da je u petak, 10. lipnja  2022. zadnji dan nastave  u ljetnom semestru na predmetu Tjelesna i zdravstvena kultura  (TZK2 i TZK4).  Sustav za bodovanje nastave bit će zaključan tijekom ljetnog ispitnog roka i neće više bilježiti vaše aktivnosti.

Za vrijeme ljetnog ispitnog roka NEMA NADOKNADA nastave.

VAŽNO !

1. Status Predmeta će se do 1. srpnja AUTOMATSKI regulirati u ISVU sustavu  svima onima koji su uredno izvršili svoju nastavnu obavezu  i skupili 10 bodova do 10. lipnja 2022.
  2. Oni studenti/ice koji uopće nisu pristupili izvršavanju svoje nastavne obveze i imaju 0 bodova trebat će ponovno upisati komponentu TZK2 i TZK4 u ljetnom semestru sljedeće akad. god. 2022./23.
  3. Za sve one koji nisu dovršili odnosno nisu do kraja ispunili svoju nastavnu obavezu prema Predmetu u ljetnom semestru, postojeći bodovi se VIŠE NE PRENOSE !!!
  4. Konzultacije nakon 10.lipnja 2022. odvijat će se po dogovoru ili putem maila. Upite poslati isključivo svom nositelju kineziološke aktivnosti.

Samostalna katedra za kineziologiju