Obavijest za početak nastave TZK u zimskom semestru akad. god. 2021. / 2022.

Drage studentice i dragi studenti,

dobro došli na nastavu predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura. Nastava TZK je obavezna za sve studente/ice tijekom prva četiri semestra prediplomskog studija.

TZK1

U zimskom semestru za studente/ice prve godine studija, predmet TZK1, nudimo vam mogućnost izbora unutar tridesetak različitih atraktivnih i suvremenih kinezioloških aktivnosti.

Vjerujemo da ćete prema svom interesu i rasporedu studijskih obaveza uspjeti pronaći nastavni sadržaj koji će zadovoljiti vašu potrebu za kretanjem te time zasigurno doprinjeti i uspješnosti studiranja i zadovoljstva u životu.

TZK3

Za  studente/ice druge godine, predmet TZK3, nastava će se održavati isključivo na otvorenom putem 5 različitih kinezioloških  aktivnosti.

Pažljivo pročitajte niže navedene upute i obavijesti o načinu uključivanja u nastavu te osnovne informacije o svakoj kineziološkoj aktivnosti.

Molimo da nas ne zatrpavate e-mailove s pitanjima čiji odgovori su već obrazloženi u uputama.

Na takve e-mailove nećemo odgovarati.

Raspored sati za predmet TZK1

Upute i obavijesti za predmet TZK1  možete pogledati: ovdje