OBAVIJEST O OBAVEZNOJ NASTAVI NA DALJINU-za predmet TZK1

Poštovane/i studentice i studenti,

sukladno fakultetskoj odluci, nastava za sve kineziološke aktivnosti kao i konzultacije će se u sljedeća dva tjedna od 15. 11. do 28. 11. 2021. odvijati na daljinu.

Upute za nastavu TZK1 možete pogledati OVDJE.

DODATNE UPUTE ZA NASTAVU TZK 1

za termin od 15.11. do 28.11. 2021.

Studenti /ice imju mogućnost izbora između  pet različitih kinezioloških aktivnosti na otvorenom: hodanje, trčanje, planinarenje, bicikliranje i rolanje.

Način bodovanja kinezioloških aktivnosti:

• Boduje se ISKLJUČIVO jedna aktivnost tjedno, od ponedjeljka do nedjelje koja zadovoljava zadane parametre.
  • Sve aktivnosti trebaju biti IZVRŠENE u zadanim parametrima inače se aktivnost neće bodovati.
  • Ako aktivnost izvršite u svim zadanim parametrima, bodovi će se automatski dodijeliti.
  • ELAPSED TIME i MOVING TIME trebaju biti unutar zadanog parametra, i trebaju se podudarati
  • Kod završetka izvođenja aktivnosti u obzir će se uzimati  ISKLJUČIVO vaše ukupno vrijeme trajanja aktivnosti ELAPSED TIME.
  • Kako bi QR aplikacija pravovaljano bilježila vašu aktivnost potrebno je imati neprekidno uključen GPS.

Tablicu propisanih parametara koje je potrebno  zadovoljiti da bi aktivnost bila bodovana možete pogledati OVDJE.