HITNA OBAVIJEST –  NASTAVA ZA PREDMET TZK1 OD 29. 11. 2021.

Poštovane studentice i studenti, obavještavamo vas da  se nastava TZK, u dogovoru s  Upravom našeg Fakulteta, i nadalje održava ONLINE  zbog nemogućnosti udovoljavanja propisanim epidemiološkim mjerama.

Jedine aktivnosti kod kojih su epidemiološke mjere zadovoljene i koje će se održavati uživo su: Bowling, Streljaštvo, Kendo, Squash i Plivanje.

Ostale aktivnosti se održavaju online  putem QR aplikacije. Sve upute za korištenje QR aplikacije nalaze se na: web stranici Katedre, Omegi i Facebook stranici Katedre.

Studenti/ice koji imaju problema s izvođenjem nastave putem QR aplikacije obavezno se što prije moraju javiti  nositelju odabrane kineziološke aktivnosti zbog daljnjih uputa o izvršavanju nastave.

Samostalna katedra za kineziologiju