VAŽNA OBAVIJEST !  NASTAVA TZK ZA STUDENTE/ICE PRVE GODINE STUDIJA PREDMET TZK2 – SD “Martinovka

Poštovane studentice i studenti,

zbog nemogućnosti korištenja SD “Martinovka” u periodu od 9. 5. 2022. do 13. 5. 2022. nastava  TZK će se odvijati na daljinu, isključivo putem aplikacije STRAVA.

Izabranu aktivnost (hodanje, trčanje, rolanje, planinarenje ili bicikliranje) potrebno je odraditi od ponedjeljka 9. 5. 2022. do petka 13. 5. 2022.

Upute za instaliranje aplikacije STRAVA kao i tablica sa zadanim parametrima gore navedenih kinezioloških aktivnosti nalaze se ovdje: http://tzk.ffzg.unizg.hr/wp-content/uploads/2020/09/Upute-za-instaliranje-aplikacija-QRstudent-i-STRAVA.pdf

Link odrađene aktivnosti na aplikaciji STRAVA treba poslati na e-mail adresu isključivo nastavniku nositelju vaše izabrane kineziološke aktivnosti. Radi brže i točnije evidencije e-mail treba sadržavati sljedeće podatke: ime i prezime, JMBAG, fotografija QR koda, dan, vrijeme i naziv kineziološke aktivnosti koju pohađate u SD “Martinovka” (npr. Josip Jurić, 123456789, ponedjeljak u 9:00h, joga i fotografija QR koda)

E- mail adrese nositelja kinezioloških aktivnosti:

Vesna Alikalfić: valikalf@ffzg.hr

Svetlana Božić Fuštar: sbfustar@ffzg.hr