Osnovne informacije o nastavi TZK u LJS 15-16. PAŽLJIVO i TEMELJITO pročitati!

Drage studentice i dragi studenti! Dobrodošli!

Srdačan i sportski pozdrav u ime naše KATEDRE TJELESNU I ZDRAVSTVENU KULTURU (TZK) koja svake godine radi na nastavi obaveznog kolegija TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA (TZK) s preko 2000 studenata, motivirajući ih, bodreći ih i potičući ih na vođenje zdravog života – za što je neophodna tjelesna aktivnost.

Poslije vašeg dosadašnjeg 12-godišnjeg školovanja i „moram vježbati tjelesni“ nudimo vam da si izaberete nastavnu i izvannastavnu kineziološku aktivnost (KA) sport za koji vjerujemo da će zadovoljiti vaš interes.

Međutim molimo vas da PAŽLJIVO i TEMELJITO pročitate naše upute i obavijesti !!! o: Nastavi tjelesne i zdravstvene kulture (TZK) u ljetnom semestru (LJS) akad.god. 2015. -2016.

• PRIJAVA od 29.12. do 06. 03. 2016. na odabranu kineziološku aktivnost (KA) vrši se isključivo ELEKTRONSKIM PUTEM na web adresi: https://maia.ffzg.hr/PracenjeNastave/UpisGrupe/Tzk
  • Odabir kineziološke aktivnosti (KA) ovisi o vašem interesu, mogućnostima i rasporedu vaše studijske satnice.
  • Grupe su brojčano limitirane, ovisno o specifičnosti KA.
  • Ako se tijekom tjedna zbog promjene vašeg rasporeda satnice studija, želite prebaciti na drugu KA, sustav će vas automatski izbrisati sa prethodno prijavljene grupe.
  • Praktični dio nastave počinje od ponedjeljka 07.03.2016. godine.
  • Prema rasporedu i mjestu održavanja, doći obavezno sa sportskom opremom na prvi sat prijavljene i odabrane KA.

Na znanje!

• Za evidentiranje prisustva na nastavi TZK, potrebna je studentska iskaznica x- ica od prvog sata pa nadalje.
  • Bez x- ice nećete moći evidentirati dolaske na nastavu TZK.

Konzultacije

• nastavnika/ica će se u tjednu od 29. 02. do 06. 03. 2016. održavati po rasporedu ta LJS 15-16, više na linku: konzultacije

Raspored i satnica za LJS 2015-2016.