OBAVIJEST – Mogućnost nadopune nastave u ljetnom semestru – Projekt – “AKTIVNA HRVATSKA”

U sklopu projekta “Aktivne Hrvatske” održavaju se zajednički treninzi, predavanja stručnjaka i radionice za građane s ciljem osvješćivanja važnosti brige za vlastito zdravlje kao i promocije kulture tjelovježbe i aktivnog života. Projekt je na ovaj način obišao velik dio Hrvatske i aktivirao više od 30.000 građana te se od samog početaka održava u suradnji s Kineziološkim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.
Prvi trening “Aktivne Hrvatske” u novoj sezoni održat će se 29. veljače 2020. godine u sportskoj dvorani Arena Zagreb s početkom u 10.30 sati.
Obavezna je prijava na trening putem poveznice na stranici www.aktivnahrvatska.hr, a zatim ćete putem maila dobiti daljnje informacije. Sam trening trajat će sat vremena i ne zahtijeva posebnu razinu tjelesne spremnosti.

VAŽNA NAPOMENA!!!

Dolazak na trening vrednovati će se sa 2 boda, a odnosi se na sve kineziološke aktivnosti programa nastave TZK. Skeniranje vašeg QR koda vršiti će se prije samog početka treninga i po završetku. OBAVEZNO doći 20 min prije početka kako bi se mogli odskenirati na vrijeme. Da biste ostvarili bodove, potrebna su oba skena.
Naći ćemo se na istočnom dijelu sportske dvorane Arena, ispred ulaza C, na platou nasuprot parkirališta “Lidla” gdje ćemo obaviti prvi scan prije početka samog vježbanja. Po završetku treninga ponovno ćemo se naći na istom mjestu gdje smo obavili prvi scan kako bi se drugi put odskenirali i time stekli uvjete za dobivanje dva boda.
Nadamo se da ćete se odazvati u što većem broju.