Obavijest i upute za izradu 2. Zadaće

Drage studentice i studenti,

zahvaljujemo se svima koji su u zadanom roku (do 1. svibnja 2020.) predali svoje ispunjene Dnevnike vježbanja. Tijekom narednog razdoblja dobivat ćete povratne informacije zajedno s evidentiranim bodovima ( 5 bodova) na vašoj QR aplikaciji. Nepotpune, nepravilno naslovljene i nejasno ispunjene Dnevnike vježbanja vratit ćemo na doradu.
Svi oni studenti/ice koji nisu predali svoje Dnevnike vježbanja do zadanog termina (1. svibnja 2020.) imaju još mogućnost poslati do 5. svibnja 2020. koji je posljednji/krajnji rok. Nakon tog termina NEĆE se više zaprimati Dnevnici vježbanja.
Obzirom na cjelokupnu situaciju i nemogućnosti povratka u sportsku dvoranu do kraja nastave u ljetnom semestru akad. god. 2019./20., a kako bi zadovoljili uvjete prema obaveznom kolegiju TZK (10 bodova), biti će potrebno napraviti još jednu zadaću. Druga zadaća će se također vrednovati s 5 bodova.
UPUTE ZA IZRADU 2. ZADAĆE
Za potrebe izrade 2. zadaće koristit ćete vaše fotografije na sljedeći način:
-Za svaku navedenu kategoriju ( za zagrijavanje, za trbuh , za noge i stražnjicu, za ruke i rameni pojas, za leđa i za stretching/istezanje) trebati ćete postaviti tri vježbe.
-Za svaku vježbu u pojedinoj kategoriji trebati ćete postaviti 2 fotografije (početni i završni položaj vježbe), odnosno u jednoj kategoriji trebati ćete imati 6 fotografija (3
vježbe).
-Fotografije vježbi NIJE POTREBNO OPISIVATI , nego samo treba nasloviti kategoriju u kojoj ćete postaviti pripadajuće fotografije
-Zadaća s vašim fotografijama bit će ISKLJUČIVO na uvidu vašoj nastavnici te se neće koristite ni u koje druge svrhe.
-Pri izradi Zadaće 2 još jedanput pročitajte sve postavljene materijale na Omegi kako bi pravilno kategorizirali vježbe (dosta grešaka je bilo u vašim prethodnim zadaćama, Dnevniku vježbanja).
-Na vaše manje greške u Dnevniku vježbanja nismo reagirali obzirom da imamo veliku količinu zadaća koju moramo riješiti. Veće greške smo slali na ispravak i doradu.

VAŽNOFotografije i vaš QR kod postavite u Power point prezentaciju koju ćete spremiti kao PDF dokument (vidi primjere koji su postavljeni na Omegi)
Napomena:Maksimalan broj slide- ova je 8 (kao u prilozima)
-PDF dokument s fotografijama potrebno je poslati do 1. lipnja 2020. ISKLJUČIVO na e-mail Katedre tzk@ffzg.hr s naslovom
1.PDF-VA za sudente/ice koji su na aktivnostima nositeljice Vesna Alikalfić i
2.PDF-SBF za sudente/ice koji su na aktivnostima nositeljice Svetlane Božić Fuštar.
PDF dokument, koji nije pravilno naslovljen, kao i naslov e- maila prema naputku (PDF-VA ili PDF-SBF) te ne sadrži vaš QR kod, NEĆE se uzimati u obzir.
Nastavite i dalje redovito vježbati kako bi održali dobro psihofizičko zdravlje.
Srdačno vas pozdravljaju vaše nastavnice,
Vesna Alikalfić i Svetlana Božić Fuštar