Drage studentice i studenti,
nadamo se da ste svi dobro, da redovno vježbate te da uredno vodite svoj Dnevnik vježbanja.
Skrećemo vam pozornost da je rok za slanje Dnevnika vježbanja i scan-a vašeg QR koda – 1. svibnja 2020. ISKLJUČIVO na e-mail Katedre tzk@ffzg.hr s naslovom:
1.VA Dnevnik za sudente/ice koji su na aktivnostima nositeljice Vesna Alikalfić i
2.SBF Dnevnik za sudente/ice koji su na aktivnostima nositeljice Svetlane Božić Fuštar.
Dnevnik vježbanja i scan QR koda moraju biti poslani u ISTOM e-mailu.
Uredno i u potpunosti ispunjen Dnevnik vježbanja vrednovati će se s 5 bodova koji će vam se odmah očitati s vašeg QR koda.
Za preostale potrebne bodove (još 5) dobit ćete nove zadatke nakon 1. svibnja.
U samostalno vježbanje i vođenje Dnevnika trebaju se uključiti SVI studenti/ice, bez obzira koju su kineziološku aktivnost upisali u ovom semestru.
Izuzetak od vođenja Dnevnika su studenti/ice koji za ovaj semestar imaju već ispunjenu obavezu na nekom drugom visokom učilištu ili imaju zdravstvenih poteškoća. O tome pročitajte više na www.tzk.ffzg.unizg.hr na linku Kolegij TZK.
Napominjemo da svi studenti/ice trebaju u ljetnom semestru akad. god. 2019./20. biti upisani na obavezne kolegije TZK 2 ili TZK 4:
1. elektronskim putem na odabrane kineziološke aktivnosti putem QR aplikacije (rok za upise bio je od 2. do 7. 03.2020.)
2. i na e- kolegije TZK 2 ili TZK 4
To je jedina mogućnost vrednovanja vaših bodova u ovom semestru.

VAŽNA INFORMACIJA
Obavještavamo vas da je napravljen prijenos zaostalih dolazaka na nastavu iz prošlog, zimskog semestra. To znači, da će svi student/ice koji u prošlom semestru nisu ispunili svoje obaveze iz TZK 1 ili TZK 3, u ovom semestru prvo ispuniti obaveze za te zaostale komponente. U onom trenutku kada student/ica ispuni svoje obaveze prema komponentama iz prošlog semestra, tekući semestar će mu se početi puniti automatski jer sustav QR aplikacije funkcionira isključivo na tom principu.
Lijepo vas molimo da nas po tom pitanju ne zatrpavate dodatnim upitima.
Ostanite zdravi, budite odgovorni.
Sa željom da što prije dođe mogućnost našeg ponovnog zajedničkog vježbanja,
srdačno vas pozdravljaju vaše nastavnice
Vesna Alikalfić i Svetlana Božić Fuštar