Kompenzacija propuštenoga nastavnog termina iz kolegija TZK u zimskom semestru 2107./2018.

Poštovane kolegice i poštovani kolege,

u okviru kulturne manifestacije Noć muzeja koja će se održati u  petak 26. siječnja 2018. (u periodu od 18.00 do 00.00 sati) Konfucijev institut Sveučilišta u Zagrebu priredio je vrlo zanimljiv program posvećen sportu koji uključuje niz radionica (taiji, wushu ili kungfu – kineziološke aktivnosti uključene u redovnu nastavu TZK na FF) te gostovanja poznatih osoba iz svijeta sporta (Dragutin Šurbek, Janica Kostelić). Ovoj priredbi svakako je uputno sudjelovati, a kao dodatni argument tome u prilog jest što se prisustvovanje istoj smatra ekvivalentno prisustvovanju jednom nastavnom terminu iz kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura. Dakle, predstavlja mehanizam kojim se može kompenzirati jedan izostanak s nastave iz naznačenog kolegija. Itekako ste pozvani!

Dodatne informacije dostupne su  OVDJE.

Veselimo se Vašem dolasku!

S poštovanjem,

Mr. sc. Jelka Gošnik, viša pred.; predstojnica Samostalne katedre za kineziologiju